Szkolenia i kursy z zakresu promocji zdrowia, oraz edukacji dla bezpieczeństwa w sytuacjach zagrażających życiu, zdrowia oraz jego poprawy skierowane są do pracowników instytucji państwowych i samorządowych, pracowników placówek użyteczności publicznej, pracowników supermarketów, personelu w zakładach pracy, nauczycieli, higienistek szkolnych, instruktorów sportowych, oraz form rekreacji ruchowej, opiekunek osób starszych i niepełnosprawnych, zawodowych kierowców, kierowników zmiany i kasjerów w supermarketach, pracowników stacji paliw, pracowników ochrony, brygadzistów w zakładach przemysłowych, oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za zakładowe apteczki pierwszej pomocy.

 

Celem szkoleń jest nabycie przez uczestników elementarnej wiedzy i umiejętności w zakresie udzielania pomocy poszkodowanym, oraz przygotowanie do udzielania pomocy w razie wypadku lub innego nagłego zdarzenia które mogło by przyczynić się do bezpośredniego zagrożenia życia bądź zdrowia człowieka.

Szkolenia dopasowujemy indywidualnie do potrzeb danych Klientów. Przygotowujemy je zawsze uwzględniając specyfikę pracy i potencjalne zagrożenia z nią związane. Nasi wykładowcy to pracownicy ochrony zdrowia z wieloletnim stażem, oraz szerokimi kwalifikacjami jak i również doświadczeniem w nauczaniu i przekazywaniu wiedzy. Szkolenia prowadzone są przy wykorzystaniu multimediów, i środków do przeprowadzania zajęć praktycznych. Oprócz wiedzy teoretycznej kładziemy duży nacisk na zdobycie przez Kursantów umiejętności praktycznych. Zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie o dowolnym stopniu zaawansowania i najbardziej odpowiedniej dla Państwa ilości godzin.

WIĘCEJ W ZAKŁADCE NASZE USŁUGI.

“DALMED” Doradztwo Szkolenia Outsourcing

 

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH