Firma DALMED została założona w 2013r. specjalizuje się w obsłudze firm z zakresu Bhp, Ppoż., szkoleniach pierwszej pomocy oraz kursach zawodowych, świadczy również usługi podwykonawcze.

Fachowa obsługa oraz rzetelnie przeprowadzone szkolenia wpływają bardzo pozytywnie na wydajność Państwa pracowników. Ponadto zabezpieczają Państwa jako pracodawców przed odpowiedzialnością za ewentualne naruszenia oraz przed koniecznością wypłaty odszkodowań za zaistniałe wypadki przy pracy.

Od początku istnienia naszej firmy jakość usług jest dla nas najważniejsza. Wszystkie usługi realizowane są przez specjalistów, którzy mogą pochwalić się solidnym stażem pracy

Oferowane przez nas usługi są dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Nasze szkolenia prowadzone są przez profesjonalną kadrę wykładowców: Specjalistów ds. BHP i Kadr, Inspektorów Ochrony Przeciwpożarowej, Ratowników Medycznych oraz Instruktorów Czerwonej Taktyki (ratownictwa taktycznego) w sposób ciekawy, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego oraz pomocy dydaktycznych takich jak: fantomy medyczne,gaśnice, prezentacje audio wizualne itp. Jesteśmy organizatorami szkoleń i seminariów, które na zaproszenie naszej firmy prowadzą wykładowcy Państwowej Inspekcji Pracy. Podejmując współpracę, zależy nam na dokładnym poznaniu specyfiki działalności naszego klienta oraz wykonaniu usług na najwyższym poziomie.

NASZ CEL

  • organizacja szkoleń na najwyższym poziomie,
  • stworzenie oferty adekwatnej do potrzeb rynku pracy,
  • wykorzystanie najnowszych technik informatycznych w przygotowaniu szkoleń,
  • współpraca z najwyższej rangi specjalistami
  • szybkość działania
  • przystępna cena
  • fachowe doradztwo

CO NAS WYRÓŻNIA ? 

Pasja! Bo lubimy to co robimy.  Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był traktowany indywidualnie, a każda z naszych usług dopasowana na miarę. Dlatego większość naszych klientów nawiązuje z nami współpracę, a ich satysfakcja przekłada się na nasze zadowolenie.

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ochotę współpracować z nami, chcesz dla nas pracować lub masz dla nas ciekawą ofertę, zapraszamy do wysłania wiadomości na adres: biuro@dalmed.eu

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH